Tribest GSE5000 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1140,00 PLN

oszczędzasz do 50%

 • Producent: Tribest
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Kolor: biały
 • Moc: 190 W
 • Prędkość obrotowa: 110 obr/min

Green Star Elite Juicer GSE-5000

Najnowszy model Tribest - Green Star to ulepszona wyciskarka do soków z dwoma wałami, a co z tego wynika jest to najlepsze, wolnowyciskające urządzenie do soków aktualnie dostępne na rynku.

Zmiany w wyglądzie estetycznym wyciskarki to progresywny, szykowny design oraz waga zmniejszona o 4 kilogramy w porównaniu ze starszymi modelami.

lecz prawdziwe zmiany kryją się we wnętrzu urządzenia:

3-stopniowy cykl wyciskania soków

W 1920 r. Doktor Max Garson badał wpływ świeżych soków na zdrowie ludzkie, co było impulsem dla jego córki do założenia organizacji non-profit, która zajmowała się alternatywnym, nietoksycznym sposobem leczenia chorób terapią Garsona.

Jego badania pokazały,mieszanie ze sobą pulpy jabłek i marchwi przed poddaniem ich wyciskaniu sprawia, iż kwas maleinowy zawarty w jabłkach absorbuje maksymalną liczba części odżywczych z marchwi. Dzięki temu prostemu zabiegowi rozszerzamy wartość odżywczą soku.

Ponieważ terapia sokami jest wydajniejsza, kiedy pulpa zostanie zmieszana przed wyciskaniem, a dostępna dotychczas wyciskarka, optymalna do tego zadania to NORWALK – niesamowicie drogie i znacznych gabarytów urządzenie, sprawiło,niewiele osób mogło sobie na to pozwolić.

Większość wyciskarek do soków działa dwustopniowo - miażdży, a następnie wyciska soki. Wyciskarka Green Star znalazła nowy, opatentowany trzeci stopień ekstrakcji soków, polegający na uprzednim mieszaniu minimalistycznca. By było to realne Green Star zastosował większy komplet dłuższych walców, co sprawiło,ascetyczniec może być mieszany i wyciskany przez dłuższy czas- co pozwala na wydajniejszą absorbcję części odżywczych,, a także sprzyja uzyskaniu maksymalnej ilości soku o najwyższej ilości składników odżywczych.

nowe właściwości

Poza nowymi udoskonaleniami wymienionymi poniżej, Green Star GSE-5000 to:

lepszy, nowy mechanizm zamykający: Wcześniejsze modele Green Star wyekwipowane były w dwie klamry zamykające, które chroniły części służące do ekstrakcji soków. Model Green Star Elite wyposażony jest jedynie w jedną klamrę, co widocznie usprawnia składanie i rozkładanie urządzenia.

Nowy detektor bezpieczeństwa: Wyciskarka nie zacznie pracy, dopóki pokrywa nie będzie trafnie zamocowana. Owe zabezpieczenie ma na celu uniknięcia groźnego dla zdrowia kontaktu palców z ruchomymi częściami wyciskarki.

ulepszona, nowa gałka regulatora: praktyczna, ulepszona gałka regulatora sprawi,znacznie łatwiej można ją chwycić, jak i kontrolować w trakcie pracy.

świeże wały Jumbo: nowe, obszerniejsze wały to wciąż ta sama jakość i technika wykonania, z jedną różnicą- dzisiaj nowy model Green Star Elite jest jeszcze produktywniejszy oraz został zaopatrzony w trzystopniowy system wyciskania soków pozwalający na uzyskanie obszerniejszej ilości produktu,, a także daje udoskonalone rezultaty przy ekstrakcji owoców miękkich.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to konkretne i konkretne urządzenie do zadań specjalnych, dzięki możliwości miażdżenia (prasowania) ascetycznca podwójnymi wałami przy niskiej szybkości 110 obr./minutę. W praktyce oznacza to, iż powstały sok jest najwyższej jakości, zawiera żywe enzymy i witaminy, tym samym radykalnie spowolniony zostaje proces utlenienia się soku, co zagwarantuje dłuższy czas przechowywania uzyskanego napoju. Wielokrotny zdobywca nagród i niezachwiana, najwyższa jakość wyciskarki Green Star, obecnej na rynku od wczesnych lat 90-tych.

Wyciskarka do soków Green Star Elite to przede rozdrabnianie błon komórkowych minimalistycznca, w celu uzyskać jak największej ilości soku oddzielając jednocześnie zawarty w nim błonnik, dzięki ciśnieniu w komorze urządzenia. Podwójne wały zawierają magnetyczne i bio-ceramiczne materiały. Pozwala to, uzyskać wyższy poziom zawartości minerałów z wyciskanych warzyw, czy owoców oraz uzyskaniu świeższego soku, który na dłużej zachowuje cenne enzymy i witaminy.

Wolna prędkość na jakiej pracują wały w urządzeniu Green Star Elite w porównaniu z innymi wyciskarkami sprawia,cykl utleniania komponentów odżywczych jest wolniejszy. Przyczyną tego cyklu jest jeszcze fakt,w trakcie uzyskiwania soku nie dochodzi do jego nagrzewania – co pomaga utrzymaniu zawartości enzymów. Rozwiązania użytkowane przez Green Star Elite powodują, że uzyskany sok może być przechowywany w lodówce do 48 godzin bez wyraźnego zaniku swych wartości odżywczych.

zaopatrzona we wkład homogenizujący wyciskarka Green Star Elite przetworzy na dodatek surowiec całkowicie. Dzięki temu możemy uzyskać pasztety z migdałów (lub innych orzechów), czy warzyw, przeróżnego typu sosy, jedzenie dla niemowląt i dzieci, smoothie, mrożone desery owocowe, masła orzechowe i mnóstwo innych. Wyciskarka również dopełniającą nakładkę do przyrządzania paluszków chlebowych. W pakiecie dołączona jest w dodatku specjalna tacka, która lokalizuje ewentualne plamy i pomoże nam utrzymać blat w czystości, a nieszablonowe sito z większymi otworami pomoże nam uzyskać soki z owoców miękkich z pokaźniejszą zawartością błonnika.

Części Green Star Elite GSE-5000:

 • Wałki ślimakowe Jumbo,

 • Wkład homogenizujący,

 • Wkład do paluszków chlebowych,

 • Sito do warzyw,

 • Sito do owoców miękkich,

 • Regulator do warzyw,

 • Regulator do chleba,

 • Plastikowy upychacz,

 • Drewniany upychacz,

 • Szczotka,

 • Płaska szczotka,

 • Szklany dzbanek na sok,

 • Przykrywka,

 • Taca

technologia dwóch wałów

Dzięki podwójnym wałom realne jest uzyskanie soku ze wszelkich warzyw, włączając w to marchew, seler, warzywa zielone liściaste, czy trawy pszenicy. Jak i z owoców twardszych, tj. Jabłka czy gruszki. Warzywa, owoce czy zioła nie zatykają urządzenia, gdyż przestrzeń między wałami wynosi 0.1 mm, to w połączeniu z innymi cechami urządzenia Green Star delikatnie wydobywa więcej soku z bezkompromisowca, co daje jeszcze bardziej sucha pulpę w kontraście do innych wyciskarek z dwoma wałami.

Przy 110 obr./na minutę wytwarzanie się ciepła jest zredukowane do minimum dlatego cykl utlenienia jest drastycznie spowolniony, co daje nam więcej czasu na konsumpcję wartościowego i cennego dla naszego zdrowia soku. Niezależne badania wyprodukowane niedawno na pięciu różnych wyciskarkach do soków pokazały, iż temperatura jabłka (59.9ºF) zastosowanego do uzyskania soku w wyciskarce Green Star wzrosła nieznacznie powyżej 0.5ºF do 60.44ºF. Pozostałe cztery testowane wyciskarki pokazały, ze temperatura jabłka wzrosła o prawie 3.5ºF do ponad 14ºF powyżej temperatury rzeczywistej owoca.

Materiały bio-ceramiczne i magnetyczne

Materiały magnetyczne wykorzystane w konstrukcji rdzenia wałków dają efekt silnego pola magnetycznego (ok. 2600 gauss) generowanego przez obracające się wałki. Kiedy sok przepływa przez pole magnetyczne molekuły wody zostają rozbite, co pozwala atomom scalać się z innymi minerałami tj. Wapń, potas, sód, czy magnez wytwarzając nową budowę molekularną. Dzięki czemu uzyskujemy pokaźniejszą liczba minerałów, z których dobrodziejstw możemy korzystać poprzez dłuższy czas.

Tworzywo bioceramiczne z którego wyprodukowana jest wyciskarka do owoców i warzyw Green Star, wykorzystuje energie kinetyczną obracających się walców, do wytworzenia drgań o częstotliwości drgań transparentnie czystej wody. Dzięki czemu opóźniamy cykl utleniania soku, dłużej ciesząc się zdrowym, pysznym sokiem.

Oddzielanie pestycydów, chemikaliów czy metali ciężkich używanych do uprawy warzyw oraz owoców

Czy wiedziałeś o tym, iż jabłko zostaje spryskane ok. 22 razy zanim trafi do sklepu? A marchew sklepowa uprawiana jest po to, aby oczyszczać ziemię? Dzięki wykorzystanej technologii Green Star Elite, uzyskujemy soki w 70-80% pozbawione metali ciężkich z ascetycznca i innych toksyn użytkowanych w przemyśle spożywczym. Dlatego polecamy i namawiamy do wyboru naszej wyciskarki Green Star. Jeżeli zdecydują się Państwo na wybór innej wyciskarki, proszę pamiętać o zaopatrywaniu się tylko w produkty ekologiczne, gdyż zamiast zdrowego soku, otrzymacie Państwo skoncentrowane koktajl pełen chemii.

Zasady Dr. Normana Walkera

Podwójne wały potrafią w znacznym stopniu usunąć zanieczyszczenia i metale ciężkie z ascetycznca poprzez proces prasowania i miażdżenia- jak podaje Dr. Norman Walker (uważany za ojca sokoterapii). Zasady są takie- jeśli liść, korzeń lub łodyga zostaną zmiażdżone przy użyciu stalowych tarczy, kamieni, czy drewnianego moździerza i przeciśnięte poprzez ściereczkę uzyskamy sok,, a także odpady błonnika. Wysoka ilość chemikaliów i metali ciężkich zostanie razem z pozostałościami błonnika. Na tej zasadzie pracuje wyciskarka do soków Green Star, która uzyskuje sok eliminując wysoką zawartość toksyn, chemikaliów i metali ciężkich z bezkompromisowca przez obracające się dwa wały rozgniata warzywa i przeciska pulpę przez sito, która spełnia taka sama rolę jak ściereczka przez którą przeciskamy np., soki.

Przykłady niektórych nagród przyznanych wyciskarce Green Star Elite:

Październik 2007 - Złoty medal doskonałości- urządzenia, przyznane przez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Październik 2005 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane przez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2004 - Złoty medal doskonałości- sprzęt, przyznane poprzez ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 2003 – najlepszy produkt luksusowy – wybrana spomiędzy 10 wiodących wyciskarek, Gazeta Independent, UK

Czerwiec 2003 – I miejsce Stiftung Warentest- Niemcy

Wrzesień 2002 – srebrny medal doskonałości – sprzęt i zdrowie ogólne, ALIVE Academy of Nutrition Awards

Wrzesień 1996 – najkorzystniejszy artykuł – sprzęt i zdrowie ogólne – ALIVE Academy of Nutritional Awards

Październik 1994 – Złoto na Wystawie Nowych artykułów, Niemcy

Wrzesień 1994 – Srebro na Wystawie Nowych technologii, Los Angeles, USA

Maj 1994 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

Maj 1993 - Główna nagroda na Wystawie światowych Wynalazków, Pittsburgh, USA

dane techniczne

Możliwość mycia w zmywarce: TAK

liczba obrotów na minut: 110 obr./minutę

Wat: 200

Wyciskanie soku z traw pszenicy: TAK

Funkcja homogenizacji: TAK

Otwór wsadowy: 38 mm

Waga bez opakowania / z opakowaniem: 8 kg/10 kg

rozmiary: 464 x 175 x 318 mm (długość/szerokość/wysokość)

Gwarancja: 5 lat gwarancji na części, a także 8 lat gwarancji na silnik

Metoda uzyskiwania produktu: zgniatanie (miażdżenie)

Kolor: Biały

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki