Kuvings B6000 - OKAZJE Oceń produkt:

od 1420,00 PLN

oszczędzasz do 79%

 • Producent: Kuvings
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Kolor: szary, bordowy, czarny, czerwony, biały, srebrny
 • Moc: 240 W
 • Prędkość obrotowa: 50 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.4 l
 • Pojemnik na sok: tak

Zapraszamy do zakupu dodatkowych akcesoriów dzięki którym będziemy mogli robić fantastyczne smoothie oraz pysznych zdrowych lodów!

7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia bezkompromisowca. Otwór wsadowy jest na tyle duże, żeby pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę,7,5 cm otwór wsadowy pozwoli na wyciśnięcie soku z CAŁEGO owoca i warzywa, bez konieczności uprzedniego krojenia bezkompromisowca. Otwór wsadowy jest na tyle szerokie, by pomieścić całe jabłko, pomidora, pomarańczę, cytrynę i sporo więcej. Cytrynę i mnóstwo więcej Świeży sok uzyskany przy pomocy z wyciskarka KUVINGS B6000 to gwarancja, że nasze ciało otrzyma czterokrotnie więcej cennych komponentów i wartości odżywczych, aniżeli zjedzenie danego owoca.Niewątpliwą zaletą rozszerzonego otworu wsadowego, dzięki któremu mamy możliwość wyciśnięcia soku z CAŁEGO owoca i warzywa, jest uniknięcie procesu utleniania bezkompromisowca, który ma miejsce, gdy kroimy warzywa lub owoce na mniejsze kawałki przed przystąpieniem do procesu wyciskania.

wyjątkowo cicha praca urządzenia, to wyciskanie bez obaw, że obudzimy domowników.Najciszej pracująca wyciskarka dostępna obecnie na rynku!Wolnoobrotowa wyciskarka Kuvings B6000 to najciszej pracująca wyciskarka obecnie dostępna w Australii. Nieważne, czy wyciskasz sok z twardych warzyw tj. Buraki albo marchew, czy może pozyskujesz sok z owoców miękkich i traw - możesz być pewien, iż z tym urządzeniem osiągniesz najkorzystniejsze z możliwych rezultatów!

zastrzeżona technika JMCS sprawia, że ta szczególnie cicha wyciskarka zdobyła Nagrodę najkorzystniejszej Wyciskarki w roku 2010 i 2011. Technologia JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czys tych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszelkich wartości odżywczych i cennych elementów.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest dziecinnie proste - zamknij wylot soku zatyczką, wlej wodę do urządzenia, włącz silnik i pozwól wyciskarce oczyścić się, zanim przystąpisz do demontażu maszyny i gruntowego czyszczenia części. Utrzymanie wyciskarki w czystości jest gwarancją wyśmienitej jakości soków. Osuszanie części ręczniczkiem po ich umyciu uniemożliwia powstawaniu odbarwień, a także pozyskiwania soku z pulpą.


Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków podciąga poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszystkich części i enzymów wyciśniętych z ascetycznca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, w trakcie gdy, tylko 17% części i enzymów zostanie wchłoniętych przez zjedzenie owoców, czy warzyw na ascetycznie.Picie soków - picie wyciskanych na zimno soków wznosi poziom energii! Soki warzywne regenerują komórki w naszym ciele. 67% wszystkich części i enzymów wyciśniętych z ascetycznca “na zimno” jest wchłanianych i przedostają się one do krwi, podczas gdy, jedynie 17% części i enzymów zostanie wchłoniętych przez zjedzenie owoców, czy warzyw na surowo.opatentowana technika JMCS (Juicer Module Comprising System) to ekstrakcja 100% czystych i naturalnych soków z warzyw i owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych i cennych części.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, wywołują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle drobne, iż sito wyciskarki nie jest w stanie przefiltrować i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego także gęstszy sok w trakcie produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak bardzo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje doskonale czysty sok.

Kuvings nie przestaje zadziwiać nas innowacjami, które naprawdę usprawniają proces ekstrakcji i namawiają do wyciskania!Zatyczka umożliwia zamknięcie pozyskanego soku w środku urządzenia, dzięki czemu sok może mieszać się, udoskonalając swój smak. Poza tym, zatyczka pełni ponadto funkcję niekapka, co uniemożliwia niechcianym plamom, niekontrolowanym wyciekom i ułatwia czyszczenie maszyny. Zatyczka umożliwia staranne odmierzenie soku już we wnętrzu urządzenia od 400 ml i więcej! Zatyczka to nietrudne czyszczenie maszyny - po zakończeniu ekstrakcji, a przed gruntowym czyszczeniem części, zatyczka pozwala na przepłukanie maszyny.

System zabezpieczający silnik, automatycznie wyłączy silnik, gdy grozi mu ryzyko przegrzaniaDwustopniowy system zabezpieczający gwarantuje właściwy montaż urządzenia- inaczej urządzenie nie podejmie pracy.

Wyciskarka Kuvings rewelacyjnie sprawdza się nie tylko z twardymi warzywami i miękkimi owocami, lecz także z zielonymi warzywami liściastymi, tj. Jarmuż, szpinak i z trawami (trawa pszenicy), czy ziołami. Wszystko to dzięki niezawodnej wytrzymałości i mocy silnika. Wytrzymały i niezawodny silnikTen niezwykle wytrzymały i godny zaufania silnik wytwarzany w Korei cechuje bardzo cicha praca, oraz możliwość nieprzerwanej 30 minutowej pracyCicha praca silnika to zasadnicza redukcja wibracji
Silnik wyciskarki Kuvings wykonany jest we własnej fabryce, stąd ich restrykcyjna kontrola. Dlatego tak wyśmienicie radzi sobie z wyciskaniem “na zimno” twardych warzyw i miękkich owoców

Miejsca wylotów wentylacyjne umieszczone są z boku i pod spodem urządzenia, co gwarantuje bezpieczeństwo używania i nieprzeciętny rezultat w postaci świeżych soków.zarówno wyciskarka asygnowana do korzystania domowego, jak i w gastronomii powinna posiadać zapewnioną perfekcyjną wentylację, wtedy wyciskarka może pracować przez przerwy do 30 minut. Zapewnienie optymalnej wentylacji wyciskarce, istotnie tej przeznaczonej do stosowania w gastronomii jest stanowczo widoczne, tak jak zapewnienie maszynie 10 minutowego odpoczynku, po 30 minutowe, nieustannej pracy. Wyciskarka zaopatrzona jest w mechanizm zabezpieczający, która kontroluje ten proces pracy. 3 Wyloty Wentylacyjne

komplet zawiera:
 • silnik/korpus
 • komora zsypowa (big mouth)
 • sito i wałek z ultemu
 • koszyk na sito
 • wałek ślimakowy z ultemu
 • 2 pojemniki na sok
 • szczotka
 • instrukcja obsługi
 • szczotka samoczyszcząca na sito
 • atrakcyjnie ilustrowana książka wraz z przepisami na soki

Opcje dopełniające (nie wchodzące w skład zestawu):

 • przystawka do mielenia (mincer)
 • sito pełne
 • sitko do gęstszych soków / smoothie

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki