Hurom One Stop H-AI - OKAZJE Oceń produkt:

od 2390,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: szary, czerwony, złoty, różowy, granatowy, niebieski, srebrny
  • Prędkość obrotowa: 60 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak

Przy zakupie Hurom One Stop - szeroka Księga Soków gratis! HUROM H-AI ONE STOP! przełomowa wyciskarka wolnoobrotowa PROSTOTA I WYGODA. Automatyczne wyciskanie soku WYCISKANIE SOKU JESZCZE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Pokrój.

Wrzuć. Zamknij. Wyciskarka do soków Hurom One Stop to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to w pełni nowe i świeże podejście do tematu.

Zasada działania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Starczy napełnić zasobnik (poprzez największy na rynku otwór wsadowy - bo aż 12 cm) owocami czy również warzywami i włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok.

W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony napój. Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a zastosowane rozwiązania zezwalają na uzyskanie soku o najwyższej realnej jakości.

efektywność wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop to tak jak w sytuacji poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop wyznacza świeże trendy w designie jednolita bryła wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom One Stop uwydatnia się prostotą i minimalizmem.

4 przystępne wersje kolorystyczne wpasują się w każdą kuchnię. Pionowy cykl wyciskania składników, od komory wsadowej „One Stop” przez wałek ślimakowy i misę aż do pojemnika na pulpę. Przeźroczyste części wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop dostarczają użytkownikowi niesamowitych doznań wizualnych.

Wyciskarka do soków Hurom One Stop - adekwatne zastosowanie przestrzeni W nowej wyciskarce do soków Hurom H-AI One Stop pojemnik na miąższ znajduje się tuż poniżej misy i wytwarza jedną bryłę z korpusem wyciskarki, dzięki temu całość zajmuje mniej miejsca.

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom One Stop - perfekcyjność w każdym calu wyszukany design wyciskarki Hurom H-AI One Stop osiągnięty został poprzez obudowę stylizowaną na aluminium i dopracowane do perfekcji części.

Obsługa wyciskarki odbywa się za pomocą pokrętła umieszonego z przodu, co w dodatku rozszerza widoczność i wygodę używania. Zaprojektowany na nowo korek niekapek otwiera się łatwiej i bez wysiłku. Komora wsadowa wyciskarki wolnoobrotowej „One stop”, a także pojemnik na miąższ wytworzono z dymionego tworzywa, nadającego wyciskarce elegancji.

Pionowa misa + pokrywa „One stop” W pakiecie druga, komfortowa podwójna komora W komplecie druga podwójna komora wsadowa, która zezwala na ciągłe wrzucanie artykułów do wyciskarki. Podwójna komora może być montowana i demontowana jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Dwa otwory wsadowe przyspieszają wkładanie składników a tym samym przygotowanie soku. Komora wsadowa „One stop” Rozdrabnia komponenty i przenosi je do misy Pionowa ułożenie elementów ułatwia opadanie miąższu Pochylona o 3 poziomy podstawa misy pozwala zebrać sok do ostatniej kropli Podstawą technice Hurom "One Stop" jest samoistne, automatyczne przenoszenie elementów do misy.

Rozdrabniacz obraca się i tnie elementy. Dwa ostrza S-Blade w zarysie litery S rozbijają wrzucone komponenty i popychają w dół wyciskarki. Ostrze C-Blade w profilu litery C przecina komponenty i omiata dno, przesuwając je stopniowo w dół.

Dwa otwory specjalnie wyprofilowane otwory pochylone do wnętrza misy, upraszczają płynne przechodzenie elementów. Praktyczny uchwyt pozwala na przenoszenie komponentów zestawu jedną ręką i rozszerza funkcjonalność zestawu misy i pokrywy zastosowany czujka bezpieczeństwa Wyciskarka do soków Hurom H-AI "One Stop" włączy się tylko i jedynie po korzystnym i całkowitym zamknięciu pokrywy, zapewniając bezpieczeństwo każdemu użytkownikowi.

Wskazówki pomagające stosownie napełnić komorę składnikami Miarki umieszczone na komorze określają maksymalną liczba produktów, jakie należy umieścić w komorze, żeby misa nie uległa przepełnieniu. Wskazówki dobrane są do różnych części w zależności od zawartości soku.

Kierunek wyciskania w jednej płaszczyźnie! Łatwiejsze stosowanie i czyszczenie Miąższ jest dzisiaj odprowadzany do pojemnika, który znajduje się bezpośrednio poniżej misy. Pozwala to na łatwiejsze usunięcie miąższu zalegającego w misie oraz łatwiejsze czyszczenie.

Nie trać choćby kropli soku! Podstawa misy nachylona o 3 poziomy Spód misy nachylony jest pod kątem 3 stopni, dzięki czemu sok wypływa do samego końca. Nie trzeba w dodatku ręcznie przechylać wyciskarki Wyciskanie na zimno.

technologia wolnoobrotowego wyciskania soków firmy Hurom (SST™) zachowuje wartości odżywcze w szklance soku. Wygodny sposób na przygotowanie zdrowego soku Hurom z dowolnych komponentów. Nieskomplikowany montaż i demontaż Nowa konstrukcja misy zintegrowanej z wałem napędowym pozwala prosto nałożyć wałek ślimakowy na trzpień.

Nie trzeba go już przeciskać poprzez uszczelkę.też demontaż misy po wyciśnięciu soku jest jeszcze łatwiejszy! Jeszcze łatwiejsze czyszczenie prosta budowa Odprowadzanie pulpy bezpośrednio pod spodem misy minimalizuje jej odkładanie w misie i upraszcza czyszczenie.

Wyjmowana wewnętrzna zębatka Możliwość całkowitego wyjęcia wewnętrznej zębatki usprawnia dokładne czyszczenie

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki