Hurom HZ - OKAZJE Oceń produkt:

od 1749,00 PLN

oszczędzasz do 27%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości, funkcja reverse, regulacja gęstości soku
  • Kolor: srebrny, czerwony, złoty, różowy, stalowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Ilość prędkości: 2
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Hurom HZS Alpha Plus - Nowość 2018 NOWOŚĆ. Hurom HZS Alpha Plus. Lepsza wersja wolnoobrotowej wyciskarki do soków Hurom HZ Alpha dzisiaj zaopatrzona w nowocześniejszy i bardziej efektywny system wyciskania ALPHA PLUS.

Wyciskarka teraz obszerniejszy aniżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nową, kompletnie szczelną misę, która istotnie upraszcza cykl wyciskania soków. Praca z wyciskarką wolnoobrotową jeszcze nigdy nie była tak nieskomplikowana i instynktowna.

Hurom HZS to najnowszy produkt z kolekcji Premium, która podkreśla się obudową wytwarzaną ze stali i bogatym wyposażeniem dodatkowym, obejmującym dwa sita do soków, przystawkę do lodów i sorbetów oraz squeezer do cytrusów służący do jeszcze szybszego i wygodniejszego odciskania owoców cytrusowych.

Wyciskarka do soków Hurom HZS Alpha Plus - jeszcze szybsze wyciskanie. Większy niżeli dotychczas otwór wsadowy, a także nowa, kompletnie szczelna misa powodują, że wyciskanie soków jeszcze nigdy nie było tak nietrudne.

Hurom wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów i w najnowszej linii wprowadził drugi, 2-krotnie większy niż dotychczas otwór wsadowy, umożliwiający wyciskanie dużo pokaźniejszych kawałków owoców i warzyw. Oprócz nowego, bocznego otworu pozostał na dodatek standardowy, górny otwór wsadowy, służący do podawania długich produktów, jak marchew czy warzywa liściaste.

Boczny, pokaźniejszy otwór wsadowy połączony jest w dodatku z platformą nachyloną pod kątem 4 poziomów, która nieskomplikowane wsypywanie minimalnych, okrągłych części, jak jagody, winogrona, truskawki, porzeczki, pomidorki cherry i inne.

Nowa misa Nowa misa, połączona z wałem napędowym pozbawiona pozostała otworu w dolnej części. Dzięki temu jest całkowicie szczelna i nie ma już ryzyka wycieku soku na korpus wyciskarki. Punkt mocowania wałka ślimakowego z wałem napędowym znajduje się wyżej, co niweluje ryzyko owijania długich włókien wokół trzpienia wałka, a przestrzeń pomiędzy wałkiem a misą jest szczelniej wypełniona.

Minimalizuje to ilość gromadzonej pulpy. Wyciskarka do soków Hurom Alpha Plus jest łatwiejsza w konstrukcji, demontażu i myciu oraz zezwala na wyciskanie warzyw włóknistych bez krojenia na mniejsze kawałki.

Mniejsza liczba pulpy to na dodatek łatwiejsze mycie. Ponadto w wyciskarkach do soków serii Hurom Alpha Plus zębatka służąca do napędzania koszyczka obrotowego jest wyjmowana dzięki temu można ją starannie umyć.

Sok taki jaki chcesz Autorskie rozwiązanie producenta Hurom, którego próżno szukać u innych producentów. Dzięki innowacyjnej manetce możesz przygotować taki sok na jaki obecnie masz ochotę bez potrzeby wykorzystywania dodatkowego sita.

Sok wyjątkowo krystaliczny lub gęsty z pokaźniejszą zawartością błonnika. Starczy ustawić manetkę w trafnej pozycji. Najważniejsze parametry wyciskarek Hurom HSZ Alpha Plus: technika Wolnoobrotowego wyciskania soków - Hurom Alpha Plus SST™: Wałek ślimakowy w wyciskarkach Hurom Alpha Plus obraca się z szybkością wyłącznie 43 obr./min co imituje cykl ręcznego wyciskania soków.

Dzięki tak wolnym obrotom sok zachowuje świeżość na dłużej. Jakość i gęstość soku: Hurom od dziesięcioleci dąży do podnoszenia jakości uzyskiwanego soku. Zastrzeżona manetka pozwala na kontrolę gęstości, a także zawartości błonnika wyciskanego soku, takzłączyć go do jednostkowych potrzeb.

produktywność: lepsza kompozycja wałka ślimakowego gwarantuje maksymalną efektywność przez wyciskanie do ostatniej kropli soku. Łatwość czyszczenia: konstrukcja pionowej wyciskarki Hurom zapewnia czyszczenie sita i misy samoczynnie w trakcie wyciskania soku.

uzupełniające zmiany konstrukcyjne wykorzystane w wyciskarkach Hurom Alpha Plus ułatwiają demontaż i końcowe czyszczenie wyciskarki. Jakość: Wszystkie części wyciskarki mające kontakt z żywnością wytwarzano z bezpiecznego, pozbawionego BPA i trwałego materiału ABS.

Newraligiczne elementy jak wałek ślimakowy, a także sito wyprodukowane zostały z tworzywa GE Ultem, 8-krotnie twardszego od klasycznych materiałów, co zapewnia wieloletnią niezwodność. Wszechstronność: Najnowsze wyciskarki do soków Hurom Alpha Plus to urządzenia wielofunkcyjne.

Dodatkowa przystawka do mielenia pozwoli przygotować domowe lody, sorbety, smoothies, pokarmy dla niemowląt i sporo innych. Wysoka kultura pracy: zastosowane w wyciskarkach Hurom silniki indukcyjne są niemal bezszelestne i energooszczędne.

Możesz przygotowywać soki o każdej porze dnia bez uciążliwego hałasu jaki emitują zwykłe sokowirówki czy blendery. Bezpieczeństwo: Wyciskarki Hurom Alpha Plus wyekwipowane zostały w czujniki bezpieczeństwa pozwalające na wykorzystywanie tylko przy poprawnym zmontowaniu wszelkich składników.

Szerokość otworu górnego i boczne umiejscowienie szerszego otworu zapobiegają dzieciom włożenie rączek do środka. Otwory wentylacyjne stosowne chłodzenie i zapobiegają innowacyjna regulowana manetka Z pomocą dostosowywanej manetki opatentowanej przez Hurom, użytkownik może kontrolować wielkość (przepustowość) otworu wylotowego pulpy.

Oznacza to, iż może dokładnie kontrolować siłę wyciskania wewnątrz misy w zależności od rodzaju elementów jakie wyciska. Pozwala to użytkownikowi na wyciskanie soku z różnorodnych artykułów i starannie przystosować teksturę soku do własnych upodobań.

[ Jak używać regulowanej manetki Hurom z zróżnicowanymi rodzajami produktów ] Najważniejsze właściwości wyciskarki Hurom HZS Alpha Plus: Najwyższa sprawność, a także klarowność spomiędzy wszelkich wyciskarek na rynku dzieki zastosowaniu najnowszego systemu wyciskania Hurom Alpha Plus SST Wielofunkcyjność - wyciskarka do soków Hurom HZ pozwala przygotować świeże i zdrowe soki z owocowo-warzywne, soki zielone, mleko i masło orzechowe, domowe lody, sorbety, smoothies, przeciery i niemało innych pokrywa z wysokiej jakości szczotkowanej stali rdzoodpornej, dostępnej w trzech unikatowych kolorach - metaliczny, złoty róż, czerwone wino progresywny sposób napędzania szczotek obrotowych - wałek obraca się z prędkością 43 obr/min, koszyczek ze szczotkami z szybkością tylko 17 obr/min.

Regulacja gęstości soku dzięki innowacyjnej i opatentowanej manetce, Przeźroczysta komora wsadowa umożliwiająca obserwację wrzucanych oraz cyklu wyciskania szczególnie cicha i energooszczędna dzięki zastosowaniu indukcyjnego silnika bezszczotkowego (BLDC) Bezpieczeństwo - wyciskarka Hurom zabezpieczona jest przed przypadkowym uruchomieniem.

w przypadku otwarcia pokrywy w trakcie pracy wyciskarka samoczynnie się wyłącza Najbogatsza wersja wyposażenia zawierająca m.in: dwa sita do soków z Ultemu, przystawkę do mielenia, foremkę do tofu, squeezer do cytrusów Hurom SQ-B1B Diody informujące stan pracy wyciskarki Jeszcze łatwiejsze czyszczenie wygodny uchwyt usprawniający przenoszenie 10 lat gwarancji na silnik i 4 lata na części Wyciskarka do soków Hurom HZ - Zawartość pudełka Hurom HZ to najlepiej wyposażona wyciskarka do soków w naszej ofercie.

Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek ślimakowy Obrotowa szczotka Sito do przejrzystych soków Sito do gęstych soków Przystawka do mielenia Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Foremka do tofu Popychacz Stojak na akcesoria Instrukcja Książka z przepisami

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki