Hurom HT - OKAZJE Oceń produkt:

od 1399,99 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, regulacja gęstości soku
  • Kolor: bordowy, srebrny
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Ilość prędkości: 1
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Wyciskarka do soków Hurom HT - znakomity i innowacyjny wygląd. Smukły i progresywny kształt zagwarantuje więcej miejsca na przygotowanie części. Zadbaj o zdrowie z najnowszym modelem wyciskarki Hurom II-giej generacji.

Wyciskarka do soków Hurom HT posiada nowy, bezszczotkowy silnik indukcyjny, obracający się z prędkością 43 obr./min - światowej klasy, zastrzeżona technika wolnoobrotowego wyciskania soków gwarantuje najwyższą jakość odżywczą.

Wyciskarka do soków Hurom HT zezwala na uzyskanie pysznego, świeżego soku bogatego we wszystko co najkorzystniejsze w naturze. Misa o objętości 500ml. - wyciskarka do soków Hurom HT umożliwia miksowanie kilku smaków, pomieści do 500 ml świeżego soku.

Korek niekapek - dzięki nieprzepuszczalnemu korkowi wyciskarka do soków Hurom HT wymiesza przeróżne komponenty podczas wyciskania. Prosty w obsłudze, nie przecieka i łatwo się ją myje. W zależności od Twoich upodobań oraz elementów wybierz między dwoma rodzajami sita z zestawu, wytwarzanych ze stali oraz solidnego ultemu.

Aby uzyskać gładki, krystaliczny sok użyj sita o znikomych otworach, sito o obfitych oczkach wyciśnie bardziej gęsty, bogatszy sok. Serce wyciskarki Hurom HT - solidny i trwały wałek ślimakowy stworzony z ULTEMU.

opatentowany przez firmę Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, także nasion i skórek gwarantując najwyższą wartość odżywczą. Manetka regulacji pulpy gwarantuje maksymalną sprawność - niekwestionowana jakość odżywcza soków Hurom dzięki postępowej manetce.

Obrotowe szczotki - rewelacyjnie mieszają wszystkie komponenty soku jednocześnie oczyszczając sito. Ukazujemy serię HT Wyciskarka do soków Hurom HT to genialny, innowacyjny design roaz najwyższa jakość w każdym calu.

NOWY SILNIK II-GIEJ GENERACJIWyciskarka do soków Hurom HT posiada silnik, który pracuje z szybkością 43 obr/min. Mniejsza ilość obrotów to jeszcze mniejsza temparatura i skrupulatniejsze wyciskanie komponentów.

oryginalnY projekt obudowyOryginalny, zaokrąglony zarys, tekstura i forma. Wyciskarka do soków Hurom HT przykuwa uwagę wyszukanym projektem z spektakularnym logo na przednim panelu. Jedna wyciskarka, zasobność sokówW zależności od Twoich upodobań oraz komponentów wybierz sito z drobnymi lub obfitymi otworami.

wykonane ze stali oraz potężnego ultemu. Żeby uzyskać przezroczysty sok użyj sita o niewielkich otworach, natomiast żeby uzyskać gęsty sok wybierz sito o obszernych otworach. DaneMisa o obszerności 500ml pomieści dużą ilość soku - Misa zaprojektowana do wyciskania pokaźnych porcji soku, pomieści aż 500ml.

Cichy i trwały silnik A/C - solidny, sprawny i cichy ( 30db) silnik., który nie zbudzi choćby śpiącego dziecka. Pozostałe daneEfektywna energetycznie, wyłącznie 150W - Prąd w dół! Zdrowie w górę! (Zużycie energii poprzez sokowirówki i blendery wynosi między 800-1300W) Komora wsadowa w kształcie litery V - progresywny kształt i bezkompromisowy efekt mocny i trwały Wałek ślimakowy wyprodukowany z ultemu - Serce wyciskarki Hurom.

opatentowany przez Hurom wałek ślimakowy zgniata i wyciska sok z owoców, także nasion i skórek gwarantując najwyższą wartość odżywczą. Manetka gwarantuje maksymalną wydajność - Wyciśnij jeszcze więcej soku dzięki progresywnej manetce.

Co znajduje się w pudełku? Korpus główny Komora wsadowa Misa Wałek śłimakowy Obrotowa szczotka Sito do przezroczystych soków Sito do gęstych soków Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczotki do czyszczenia Popychacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HT to następca bestsellerów Hurom HH2G i HG2G

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki