Hurom HP - OKAZJE Oceń produkt:

od 890,00 PLN

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja prędkości
  • Kolor: różowy, kremowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Hurom z dumą pokazuje najnowszy model wolnoobrotowej wyciskarki do soków II-giej generacji - HUROM HP (HP-PPE12). Od dzisiaj technika wolnoobrotowego wyciskania SST II przystępna jest w niebanalnej cenie.

Najnowsza wyciskarka Hurom HP to model drugiej generacji wyciskarki do soków Hurom z linii Personal. Wolnoobrotowa wyciskarka Hurom HP bez dwóch zdań sprosta oczekiwaniom i potrzebom wymagających kupujących, którzy szukają urządzenia o gustownym designie i wysokiej funkcjonalności i sprawności.

Hurom HP podejmie każde wyzwanie, od przygotowania soków po mleko sojowe i sorbety. Wyciskarka o kompaktowym wymiarze zmieści się w każdej, choćby najmniejszej kuchni. Nowy, unikatowy dizajn i niezrównane do tej pory kolory, to parametry podkreślające Hurom HP na tle dotychczasowych modeli.

Wyciskarka Hurom HP przystępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: Kremowy, pastelowy róż, pistacjowy. Upychacz w odcieniu pokrywy stanowi genialne dopełnienie nowej linii kolorystycznej i idealnie komponuje się urządzeniem.

Najważniejsze parametry wyciskarki Hurom HP: Stylowy design: kompaktowy i progresywny wygląd, zaokrąglone kształty, nowoczejna pastelowa kolorystyka, upychaczka w odcieniu obudowy. Technologia wolnoobrotowa: Wałek ślimakowy w modelu HP obraca się 43 razy na minutę Imitując powolny proces ręcznego wyciskania soku.

opatentowany system wolnoobrotowego wyciskania zagwarantuje świeżość soku oraz najwyższą wartość odżywczą. Smak: Sok z wyciskarki Hurom HP zaskoczy Cię świeżością i smakiem. Jest to prawdziwy odżywczy nektar.

wydajność: wałek ślimakowy o specyficznej konstrukcji wyciska produkty do ostatniej kropli soku dzięki zastosowaniu progresywnej i opatentowanej technice wolnoobrotowego wyciskania SST2 prosta w czyszczeniu: Wewnętrzne szczotki obrotowe czyszczą misę już podczas wyciskania soku, uniemożliwiają odkładaniu się miąższu we wnętrzu misy, usprawniają i zwiększają produktywność.

Części montuje i demontuje się intuicyjne, momentalnie i bez problemu. Jakość: wyciskarka do soków Hurom HP jest w 100% wolne od krzywdzących substancji, w tym BPA. Materiał korpusu głównego – plastik ABS jest wytrzymały na uderzenia, wyciskarki są ekstremalnie trwałe.

Sito oraz wałek ślimakowy wytwarzano z tworzyw o ośmiokrotnie wyższej odporności i trwałości w kontraście do konwencjonalnych plastików. Wszechstronność: wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HP jest szczególnie skuteczna w wyciskaniu soków z owoców, warzyw kapustnych i liściastych, orzechów, fasoli oraz innych towarów.

Cicha praca: Bezszczotkowy silnik AC (BLDC) o mocy 150 watt efektywnie i niemal bezgłośnie wyciska sok z różnorodnych towarów, w przeciwieństwie do sokowirówek czy blenderów. Silnik objęty jest 10-cio letnią gwarancją producenta Bezpieczeństwo: czujniki bezpieczeństwa uniemożliwiają ururominiu wyciskarki w przypadku nieprawidłogego konstrukcji wszystkich elemetnów wyciskarki.

zaimplementowany system chłodzenia i zintegrowane otwory wentylacyjne bronią wyciskarkę przed przegrzaniem, przedłużając jej żywotność. Szerokość otworu w komorze wsadowej skonstruowano tak, żeby uniemożliwić włożenie do niej dziecięcych rączek.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z drobnymi otworami Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Instrukcja obsługi Książka z przepisami

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki