Hurom HG 2G - OKAZJE Oceń produkt:

od 1380,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja gęstości soku
  • Kolor: czerwony, srebrny, bordowy, stalowy, brązowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: nie

Wersja PREMIUM najkorzystniejszej pionowej wyciskarki do soków Hurom. Hurom po ogromnym sukcesie pierwszego modelu wyciskarki II generacji, Huroma HH 2G, ukazuje bliźniaczy model w wersji PREMIUM. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G oferuje te same funkcje co poprzedni model, lecz dzięki obudowie ze stali nierdzewnej oferuje bardziej elitarny design.

Nowy bezszczotkowy silnik indukcyjny Wyciskarka do soków Hurom HG 2G ma nowy silnik pracujący z prędkością 40 obr./min. Dzięki temu pracuje ciszej niż modele I generacji, wyciska precyzyjniej i proponuje sok o jeszcze wyższej jakości.

Silniki zastosowane w wyciskarkach Hurom to silniki indukcyjne, bezszczotkowe o wydłużonej żywotności, czego potwierdzeniem jest aż 10-letnia gwarancja. Nowy wałek ślimakowy Wyciskarka do soków Hurom II generacji zaopatrzona pozostała w nowy wałek ślimakowy z dwoma łopatkami.

Dzięki dwóm łopatkom czas wyciskania nie wydłużył się, pomimo zmniejszenia obrotów. Nowy wałek ślimakowy ma także gęściej ułożone "żeberka" poprzez co lepiej dolega do sita i staranniej wyciska sok.

Zmiany konstrukcyjne misy i sita Najwyższa klarowność uzyskiwanego soku osiągnięta została przez zmiany konstrukcyjne w misie. Wyciskarki pionowe zaopatrzone są w obrotowy koszyczek z wycieraczkami, który obraca się w trakcie pracy urządzenia, pełniąc następujące funkcje: wycieraczki czyszczą i udrażniają sito podczas wyciskania, zbierając nadmiar soku i miąższu, mieszają sok wypychają sok z misy w trakcie wylewania do pojemnika pozwalają na funkcję przepłukiwania W większości modeli wyciskarek przystępnych na rynku, koszyczek ten napędzany jest przez plastikowe koło zębate umieszczone na spodzie misy.

Rozwiązanie takie miało kilka wyraźnych wad. Zębatka ta, jakowyprodukowana była z plastiku ulegała zużyciu, co uniemożliwiało pracę do momentu zamiany elementu. Utrudniało one jeszcze czyszczenie, gdyż wokół tego elementu zbierały się pozostałości warzyw i owoców oraz owijały się włókna z warzyw liściastych.

Umiejscowienie zębatki uniemożliwiało także szczelne dostosowanie części wyciskających (w głównej mierze sita) do misy, w związku z czym miąższ przedostawał się poprzez te szczeliny do soku. W nowej generacji wyciskarek Hurom koszyczek ze szczotkami napędzany jest bezpośrednio poprzez wałek ślimakowy, którego dwie łopatki wchodzą w szczeliny w koszyku.

Takie rozwiązanie pozwoliło pousuwać newralgiczny komponent jakim było kółko zębate. Dzięki temu sito szczelnie dolega do misy efektywnie zapobiegając przedostawaniu się miąższu do soku, a wyciskarka Hurom wyciska niezwykle krystaliczny i aksamitny sok.

Wyciskarki do soków Hurom II generacji lepiej radzą sobie z wyciskaniem artykułów liściastych a ich czyszczenie jest jeszcze łatwiejsze. Nowoczesna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy Kolejną nowością i elementem podkreślającym wyciskarkę do soków Hurom HG 2G na tle innych wyciskarek jest nowoczesna manetka do regulacji otworu wylotowego pulpy.

W standardowych wyciskarkach otwór ten zamykany jest silikonową zatyczką, którą należy zamknąć przed złożeniem urządzenia. Manetka pozwala regulować wielkość otworu wylotowego pulpy w sposób ciągły, nie przerywając pracy urządzenia.

Regulacja otworu wylotowego pulpy pozwala na jeszcze dokładniejsze wyciśnięcie soku z owoców i warzyw. Stwierdzasz, że wydostająca pulpa jest mokra i niedokładnie odciśnięta? starczy obniżyć wielkość otworu wylotowego przesuwając manetkę w stronę pozycji "close" żeby aby staranniej wycisnąć owoce.

Manetka w wyciskarce Hurom HG 2G zezwala na też całkowite zamknięcie otworu wylotowego pulpy, dzięki czemu do wnętrza można wlać mleko, kefir, jogurt, dorzucić owoce i przygotować zdrowy koktail. Część możliwości wyciskarki została zaprezentowana w poniższym podręczniku, którego drukowana wersja dołączona jest do każdej wyciskarki Hurom HG 2G.

Wyciskanie soków stanie się nieodzowną przyjemnością i rytuałem, a całość stanie się jeszcze bardziej finezyjna, dzięki czemu prędko odkryjesz prawdziwy smak najlepszego soku ciesząc się jednocześnie z faktu posiadania wyciskarki do soków Hurom HG 2G.

Wysokiej klasy wyciskarka do soków Hurom HG 2G. Producent przyjazna Tobie i naturze! Pozostałe atrybuty i funkcje wyciskarki do soków Hurom HG 2G Zatyczka "niekapek" wyekwipowana w silikonową uszczelkę uniemożliwia wyciekaniu soku.

Zamykając otwór wylotowy soku możemy zatrzymać sok w misie, dzięki czemu jest on starannie wymieszany już na etapie wyciskania. Funkcja przepłukiwania. By przygotować jeden sok po drugim w wyciskarce Hurom nie trzeba demontować i myć całego urządzenia.

wystarczy zamknąć otwór wylotowy soku, wypełnić misę wodą i włączyć wyciskarkę. Obracający się wałek oraz koszyczek ze szczotkami wypłuczą pozostałości warzyw i owoców. Naturalne soki o pokaźnej zawartości enzymów.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G pozwala zachować naturalny aromat i składniki odżywcze. W konwencjonalnych sokowirówkach użyto ostre sitka obracające się z wyjątkowo pokaźnymi szybkościami. W wyniku tarcia komponenty te nagrzewają się co skutkuje utlenianiem soku i zniszczeniem części odżywczych i enzymów, które użytkownicy mają na celu wycisnąć z owoców i warzyw, a następnie spożyć.

Wolnoobrotowa wyciskarka do soków Hurom HG 2G wykorzystuje opatentowaną po raz pierwszy na świecie technologię wyciskania w minimalnych szybkościach (SST™), dzięki której elementy na sok są wolniej wyciskane, co pozwala utrzymać niską temperaturę i zachować naturalny smak oraz wartości odżywcze.

Smukła sylwetka wyciskarki do soków Hurom HG 2G na tle innych sprzętów odznacza się niezwykłą dbałością o wszelkie szczegóły, przyciągającym designem, a także smukłą linią korpusu zewnętrznego. Front urządzenia wykonany jest z wyszukanej stali nierdzewnej, dostępnej w trzech wersjach kolorystycznych.

za każdym razem świeży sok. Jedynie od wyobraźni użytkownika zależy to, jakie składniki zostaną użyte każdego kolejnego dnia. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to idealna okazja, by zacząć prowadzić zdrowy tryb życia i przejść na dietę, gwarantując sobie przy okazji wszystkie niezbędne dla organizmu witaminy.

przyjazne materiały. Misa wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HG 2G wytwarzana została z materiału o nazwie tritan, który jest w pełni wolny od bisfenolu. Oznacza to, iż urządzenia można używać bezpiecznie także w celu przygotowania np.

obiadków dla dzieci. Użytkownik nie musi także obaw o trwałość części ruchomych – sitka tworzono z niepodatnej stali, a ślimak będący sercem urządzenia ma podwyższoną wytrzymałość na zużycie, za sprawą ultra wytrzymałego tworzywa ULTEM.

Każda wyciskarka do soków Hurom HG 2G w komplecie z książką z przepisami GRATIS!!! Wyciskarka do soków Hurom HG 2G zaopatrzona jest w dużą misę o pojemności 500ml, widocznie ułatwiającą przygotowanie obszerniejszej ilości soku czy musów.

Poszczególne komponenty wyciskarki Hurom HG 2G zaprojektowane są w taki sposób żeby była ona jeszcze łatwiejsza w , a także myciu, a przy okazji zapewniały bezpieczną i wydajną pracę urządzenia. Wymierne korzyści wyciskarki do soków 2 generacji – Hurom HG 2G Wyciskarka do soków Hurom HG 1G Wyciskarka do soków Hurom HG 2G 80 obr./ min.

40 obr./ min. Postępowy wałek ślimakowy z pojedynczą łopatką. Innowacyjny wałek ślimakowy z podwójną łopatką. Brak blokady wylotu pulpy z płynną regulacją. Blokada wylotu pulpy z płynną regulacją. Pokaźniejsze zużycie pulpy – specjalnej miazgi.

Mniejsze zużycie pulpy i nawet 30% więcej soku. Typowe sito. Lepsze sito pozbawione otworu oraz zbędnych nierówności. Instrukcja pierwszego zastosowania wyciskarki do soków Hurom HG 2G jest stosunkowo łatwa, a skrupulatna instrukcja znajduje się w dołączonej dokumentacji.

ponadto wraz z urządzeniem oferujemy książkę z przepisami na soki Hurom w języku polskim. Wyciskarka do soków Hurom HG 2G – jeden z najprostszych sposobów na właściwe zadbanie o własne zdrowie. Jedynie naturalne składniki i gwarancja prawdziwego soku z wyciskanych warzyw i owoców.

Zawartość pudełka Korpus wyciskarki Pokrywa z otworem wsadowym Zatyczka otworu wsadowego Wałek z ultemu Misa Szczotki Sito z ultemu z niedużymi otworami Sito z ultemu z pokaźnymi otworami Pojemnik na sok z pokrywką Pojemnik na pulpę Szczoteczki do czyszczenia Dociskacz Stojak Instrukcja obsługi Książka z przepisami Wyciskarka do soków Hurom HG 2G to jedna z najlepszych wyciskarek pionowych dostępnych na rynku.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki