Hurom HE - OKAZJE Oceń produkt:

od 950,00 PLN

oszczędzasz do 4%

 • Producent: Hurom
 • Kategoria: Wyciskarki
 • Funkcje: łatwe czyszczenie
 • Kolor: srebrny, kremowy, czarny, czerwony
 • Moc: 150 W
 • Prędkość obrotowa: 78 obr/min
 • Pojemność pojemnika na sok: 0.35 l
 • Pojemnik na sok: tak
 • Pojemnik na miąższ: tak

Najnowszym modelem wyciskarki Hurom, który pozostał właśnie wprowadzony na rynek, jakim jest wyciskarka Hurom HU-500. Możemy go nabyć w dwóch kolorach takich jak kremowo-perłowy i srebrno-perłowy. Poza fantastyczną kolorystyką najnowszy model ma do zaoferowania bardzo dużo, z racji tego,producent kierując się propozycjami klientów, wprowadzić kilka ważnych zmian, by narzędzie to było jeszcze bardziej sprawne i łatwiejsze w obsłudze.

Pierwsza, niezwykle ciekawa innowacja to zatyczka wypływu soku, w którą poprzednie modele nie były wyekwipowane. Zatyczka ta zaś niezwykle poszerza zakres funkcji wyciskarki o taką opcję jak mieszanie. W związku z tym będziemy mieli możliwość przygotowywać różnorodnego typu mieszanki owocowe i warzywne jak przykładowo musy czy koktajle. Wystarczy jedynie opuścić zatyczkę i dzięki temu mus bądź sok wymiesza się dokładnie w urządzeniu, a możliwość swobodnego zamykania i otwierania zatyczki wypływu soku pozwoli nam na dostosowywanie nalewania napoju do szklanki, poprzez co unikniemy rozlewania. Możemy w dodatku dzięki tej opcji kreować zróżnicowane kompozycje z dodatkiem mleka czy jogurtu. W wyciskarce Hurom HU-500 możemy przygotować w dodatku rozmaite przeciery i musy dla niewielkich dzieci.

Kolejna zaleta obecności zatyczki wypływu soku to obszerna poprawa wydajności takiej funkcji jak przepłukiwanie urządzenia na biegu, bo gdy opuścimy zatyczkę, wlana poprzez nas woda nie wypłynie od razu, ale kilkakrotnie przepłynie poprzez otwory sita i części robocze i skrupulatniej je wyczyści. Będąc już przy kwestii czyszczenia urządzenia, należy wspomnieć o dwóch szczoteczkach dołączonych poprzez producenta, które istotnie ułatwią utrzymanie wyciskarki w należytej czystości. Samo zaś składanie i rozkładanie urządzenia jest o mnóstwo łatwiejsze i bardziej komfortowe, aniżeli w poprzednich wersjach.

Wyciskarka Hurom HU-500 wyjątkowo poręczne wieczko, które możemy nałożyć na misę zasypową, kiedy nie korzystamy z wyciskarki. Dzięki czemu misa nie zakurzy się i nie dostanie się do niej żaden niepożądany przedmiot. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe otworzy pokrywy wyciskarki. Otwory te bowiem zapewnią urządzeniu pokaźnie udoskonaloną wentylację i chłodzenie silnika, co z kolei będzie zabezpieczać silnik poprzez zbytnim nagrzaniem się.

Model wyciskarki Hurom HU-500 ma trzy zróżnicowane sita, dzięki którym będziemy mogli zrobić sok o takiej konsystencji, jaką najistotniej lubimy:

Sito podstawowe posiada mniejsze mikrootwory co pozwala na wyciskanie wyjątkowo przezroczystych soków, które charakteryzują się mniejszą zawartością miąższu. Sito jest wyprodukowane z bezpiecznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultem, który jest materiałem bardzo trwałym i odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Ciemny kolor tworzywa zapewnia jego niezmiennie dobry wygląd choćby po nad wyraz długim czasie używania.

Drugim sitem jest sito do musów i gęstych soków. Dzięki niemu możemy przygotować pomiędzy innymi przecier pomidorowy bądź mus z malin.

Trzecie (opcjonalne) sito to sito zewnętrzne, które jest przypasowane do naczynia na sok. Dzięki niemu soki będą bardzo klarowne.

Uwaga: Nasze testy wyciskarki, które przeprowadzaliśmy pokazują, iż część owoców miękkich jak np. Jabłka, pomarańcze, powodują produkcje gęstszego soku w porównaniu do np. Twardego ascetycznca. Dzieje się tak ponieważ miękkie owoce po wstępnym rozdrobnieniu poprzez ślimak doprowadzane są do postaci musu, który jest mieszanką soku wraz z częściami stałymi. Te cząstki są na tyle nieznaczne, że sito wyciskarki nie jest w stanie oczyszczać i oddzielić ich od części płynnej soku. Dlatego również gęstszy sok podczas produkcji soku z miękkich owoców jest zjawiskiem normalnym i nie trzeba się nim przejmować. Jeśli użytkownik oczekuje jednak bardzo czystego soku, to powinien się w takim wypadku zaopatrzyć w prasę, która dzięki innem u systemowi filtracji wyprodukuje genialnie czysty sok.

Wyciskarka Hurom HU-500 jest wyposażona w szczególnie konkretny, usytuowany pionowo wałek ślimakowy, który wykonano w dodatku z wcześniej wspomnianego już Ultemu. Wałek obraca się poprzez co miażdży i kruszy bezkompromisowiec, po czym dociska go do sita. Dzięki czemu sok zostaje precyzyjnie filtrowany.

Omawiana wyciskarka ma także kosz czyszczący, który obraca się wokół sita. W koszu zamontowane pozostały specjalne "wycieraczki" produkowane z silikonu, które podczas pracy urządzenia cały czas czyszczą mikrootwory sita. Dzięki temu proces wyciskania soku przebiega szybciej i bardziej wydajnie. O ile sok wypływa do naczynia, które podstawimy, o tyle odpady są usuwane do drugiego naczynia.

Sok pozyskany przy pomocy wyciskarki Hurom HU-500 nie nagrzewa się i nie napowietrza, a zatem nie traci szczególnie ważnych enzymów i witamin, które są stanowczo wrażliwe na utlenianie i temperaturę. Dzieje się tak dzięki czemu,cykl wyciskania soku przebiega przy niskich obrotach, około 80 obrotów na minutę. Nie jest to jednak równoznaczne z wolnym tempem wyciskania soku, gdyż jeden litr napoju możemy uzyskać już w zaledwie 4-5 minut. I to właśnie wspomniane pionowe ustawienie wałka ślimakowego powoduje,cykl pozyskiwania soku przebiega błyskawicznie (na dodatek nie musimy używać popychacza, bo wałek automatycznie pobiera bezkompromisowiec).

Tak przygotowany sok mamy możliwość przechowywać w lodówce choćby do 72 godzin, gdyż nie straci on cennych dla naszego zdrowia składników, koloru czy smaku, nie będzie się rozwarstwiał. Wyciskarka ta jest zatem wspaniałą alternatywą dla każdej zapracowanej osoby, która chce żyć zdrowo, ale nie ma czasu na codzienne przygotowywanie świeżej porcji soku.

Warto wspomnieć także o takiej funkcji jak płukanie na biegu. W praktyce oznacza to, że chcąc przepłukać urządzenie, nie musimy rozbierać modułu roboczego. Dzięki czemu nad wyraz prędko możemy robić rozmaite soki jeden po drugim bez obaw o to, że pomieszają się smaki.

Wyciskarka Hurom HU-500 zezwala na wyciskanie soku z niemal wszystkich rodzajów owoców i warzyw, od warzyw liściastych, poprzez twarde warzywa korzeniowe na miękkich owocach, kiełkach i soi kończąc.

Jeśli chodzi o wygląd urządzenia, jest on bardzo uniwersalny dzięki temu wyciskarka perfekcyjnie wpasuje się w wygląd każdego pomieszczenia kuchennego. W dodatku jest bardzo kompaktowa i nieduża, wobec tego możemy znaleźć jej stałe miejsce zamiast każdorazowo wyciągać i chować.

Wyciskarka do warzyw i owoców to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowie swoje i swych bliskich. Zdrowy styl bycia bowiem uchroni nas przez wieloma chorobami i pozwoli w pełni radować się życiem.

Chcąc podsumować najważniejsze atuty wyciskarki Hurom HU-500 nie można pominąć takich kwestii jak: • funkcja mieszania umożliwiająca nam komponowanie rozmaitych koktajli i musów

 • 10 lat gwarancji na silnik oraz 2 lata części

 • cicha praca urządzenia

 • europejski atest bezpieczeństwa

 • dostęp do serwisu i części zamiennych

 • skuteczne chłodzenie silnika

 • załączone do zestawu dwie sztuki litrowych pojemników z miarką na sok i dwie szczoteczki usprawniające czyszczenie sita

 • obudowa pokryta najwyższej jakości lakierem, który nie łuszczy się, nie blaknie i nie rysuje

 • perłowy lakier obudowy, na którym nie pozostają ślady palców i inne zabrudzenia

 • pokrywa na misę zasypową, dzięki której misa nie będzie zakurzona

 • funkcja wstecznego biegu, dzięki któremu można odblokować urządzenie, jeśli zostanie wrzucony do niego zbyt obfity kawałek ascetycznca

 • brak konieczności używania popychacza

 • wygodna i prosta obsługa, która nie wymaga krojenia surowca na szczególnie niepokaźne kawałki

 • dwa sita, które dają możliwość wyboru ulubionej konsystencji napoju

 • regulacja wypływu soku, która konsoliduje się z występowaniuą zatyczki wypływu soku - dzięki niej problem z rozlewaniem i kapaniem zostaje rozwiązany

 • proste, szybkie montowanie i rozmontowanie urządzenia z racji tego, że wyciskarka nie ma niewygodnych zaczepów między modułem napędowym a roboczym

 • funkcja przepłukiwania na biegu

 • prędkie pozyskanie soku (litr soku w około 5-7 minut)

 • ogromna produktywność - mamy możliwość pozyskać do dwóch razy więcej wyciśniętego soku w sytuacji konwencjonalnych sokowirówek

 • wartościowy sok, który jest bogaty w enzymy i witaminy uzyskany za pomocą wolnoobrotowej technologii wyciskania

 • i bezpieczeństwo zapewnione poprzez zastosowanie sita i wałka ślimakowego wytworzonych z przyjaznego dla zdrowia tworzywa jakim jest ultemWyniki testów:

Hurom Slow Juicer VS Sokowirówka

Badania zostały przeprowadzone przez:

Michelson Laboratories, Inc.

Z akredytacją Instytutów jak:

• ISO/IEC17025 accredited laboratory through A2LA
(International Organization for Standardization/ International Electrotechnical commision)
• USDA (United States Department of Agriculture)
• FDA (US Food & Drug Administration)
• USDA National Nutrient Database

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki