Hurom H-AF ALPHA PLUS - OKAZJE Oceń produkt:

od 2090,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Funkcje: regulacja gęstości soku
  • Kolor: bordowy
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 43 obr/min
  • Pojemność pojemnika na sok: 0.5 l
  • Pojemnik na sok: tak

Najnowsza wyciskarka Hurom z limitowanej edycji jest połączeniem wspaniałego designu z nowoczesną technologią wolnoobrotowego wyciskania soków Hurom Alpha+. Korpus modelu H-AF został zaprojektowany przez światowej klasy projektanta Gioretto Giugairo, jego firma - Giugiaro Design, słynie z interesujących projektów samochodów koncepcyjnych, a także produkcyjnych takich jak Ferrari, Maserati, Lamborghini i wielu innych.

Wyciskarka H-AF odzwierciedla koncepcję swojej firmy, jaką jest najwyższej klasy design oraz szacunek do bogactwa natury. Dynamiczny design H-AF podwyższa poprzeczkę dla sprzętów gospodarstwa domowego, wyciskarka uwydatnia się wśród konkurencji ergonomią, funkcjonalnością i wyglądem.

HUROM - Giugiaro Design Design zainspirowany filozofią super-cars: intuicyjny przycisk zlokalizowany w dogodnym miejscu, by ułatwić wykorzystywanie przywołuje na myśl wytworne ferrari, natomiast kontrastujące odcienie wzrokowo dzielą urządzenie na dwie części, kontrolną i tą, która odpowiedzialna jest za wyciskanie soku.

zainspirowany luksusem najlepszych samochodów, optycznie postępowy i odważny, a jednocześnie uproszczony fason symbolizuje piękno i zasobność natury. Komora Alpha Plus Nowy otwór boczny Alpha plus to komfortowojszy i szybszy proces wyciskania soku z warzyw i owoców.

Zintegrowana współpraca poszczególnych części wyciskarki wraz z lepszą konstrukcją misy powoduje, iż montaż jest banalnie prosty, a moment obrotowy wałka ślimakowego spowolniony do minimum. Wszystko to pozwala na stabilne wyciskanie wysokiej jakości soków.

Otwór boczny Nowy otwór jest większy od już istniejącego i komfortowojszy w wykorzystywaniu. Ponieważ obszerniejsze komponenty mogą być umieszczane w wyciskarce przez szerszy otwór przygotowanie pysznego soku jest dużo łatwiejsze.

Dwa Otwory Wybierz trafny otwór w zależności od wyciskanego składnika. 1. Do bocznego otworu włóż krągłe składniki, takie jak winogrona, pomidorki cherry i jagody oraz obszerniejsze komponenty. 2. Długie elementy, takie jak warzywa liściaste, marchewki i ogórki włóż do górnego otworu.

Nachylona platforma usprawnia wkładanie elementów Nachylona o 4 poziomy platforma prowadząca do otworu bocznego przyspiesza wyciskanie soku z krągłych części. Kompletnie nowa konstrukcja misy Nowa konstrukcja dna misy – wystarczy umieścić wałek pod jakimkolwiek kątem i po prostu docisnąć żeby wskoczył on na swoje miejsce.

Montowanie wałka ślimakowego w misie jest dzisiaj banalnie proste, także demontaż po skończeniu wyciskania jest jest łatwiejszy, niżeli kiedykolwiek wcześniej. Wał napędowy został zintegrowany z misą, dzięki czemu jest ona w całości szczelna i jeszcze lepiej radzi sobie z wyciskaniem twardych i włóknistych produktów takich jak zielenina, buraki, marchew itp.

zestaw misy 2 generacji pakiet misy Alpha Plus Łatwiejsze Czyszczenie Odległość między misą a wałkiem pozostała maksymalnie przypasowana,ograniczyć ilość odkładającej pod wałkiem się pulpy. Dzięki komfortowojszemu czyszczeniu możesz zaoszczędzić czas!

najnowsza kompozycja misy Alpha Plus ma demontowaną zębatkę napędzającą obrotowe szczotki. Rozwiązanie to wyraźnie ułatwia czyszczenie - można dzisiaj dokładniej wyczyścić misę. Uzyskaj sok znakomity unikatowa manetka Hurom pozwala na kontrolę gęstości soku w subtelnym procesie wyciskania.

Dobierz ulubione komponenty i uzyskaj sok świetny! przejrzysta Misa Dzięki przejrzystej misie i półklarownej komorze wsadowej użytkownik może obserwować cykl, zmieniając ustawienia żeby wydobyć jak najwięcej soku.

Dynamiczny kolor i fason Dzięki zaimplementowaniu aluminium o wysokim połysku i motywu felgi samochodowej projekt wydaje się bardziej energiczny. Niebanalne Logo Logo Hurom, a także Giugiaro Design pozostało wydrukow- ane metodą termodruku, nadając wyciskarce luk- susowego i unikalnego wyglądu.

Bezpieczny Otwór Wentylacyjny Otwór wentylacyjny kształtem przypomina kierunek ruchu wycieraczek samochodowych, produktywnie odprowadza ciepło uniemożliwiając przegrzaniu silnika.. Intuicyjny Przycisk instynktowny przycisk umieszczony w tylnej części wyciskarki usprawnia wykorzystywanie..

technika wolnoobrotowego wyciskania soku – SST (slow squeeze technology): H-AF pracuje z szybkością 43 obrotów na minutę odzwierciedlając ręczną czynność wyciskania soku. Zastrzeżona technologia wolnoobrotowa sprawia, że sok utrzymuje świeżość na dłużej.

Smak i gęstość soku: od dziesięcioleci, nieprzerwanie pracujemy nad udoskonaleniem smaku soków Hurom do perfekcji. Sok wyciśnięty w wyciskarce Hrom jest przede wszystkim świeży, nieprzetworzony, jednym słowem wyśmienity.

Wyciskarka H-AF zaopatrzona jest w manetkę,, a także sita o niedużych i grubych oczkach elementy te, pozwalają kontrolować gęstość wyciskanego sokudostosować go do indywidualnego smaku. Sprawność: specyficzna konstrukcja wałka ślimakowego dzięki której wyciśniesz każdą kroplę soku, a pulpa pozostanie jak wióry.

Łatwe w czyszczeniu: w trakcie wyciskania soku szczotki w środku misy obracają się samoczynnie czyszcząc misę oraz sito, co obniża zatory i zwiększa efektywność. Model H-AF można prosto zdemontować, co że mycie poszczególnych komponentów jest nieskomplikowane i szybkie.

Wszechstronność: Wyciskarka efektywnie wyciska sok z owoców, warzyw liściastych, korzennych, orzechów, ziaren soi, dzięki temu można komponować pyszne soki, mleka roślinne, tofu, a także mnóstwo innych.Model H-AF wyposażono w sito do przygotowywania zdrowych, domowych lodów, i sorbetów.

Cicha praca: Niemal bezszelestny silnik AC pracuje niezwykle produktywnie zużywając tylko 150 watów. Oznacza to, że możesz cieszyć się pysznym i zdrowym sokiem bez zbędnego hałasu, jaki wywołują blendery i sokowirówki.

Bezpieczeństwo: Podwójne czujniki bezpieczeństwa zezwalają na pracę wyłącznie jeśli urządzenie zostało poprawnie zamontowane. Zaimplementowany układ chłodzenia z otworami wentylacyjnymi uniemożliwia przegrzewaniu się silnika w trakcie pracy.

Szerokość otworu wsadowego zaprojektowano tak, żeby uchronić dzieci przed wkładaniem rąk do środka. I co najważniejsze, w wyciskarce Hurom nie odszukasz żadnych ostrzy!

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki