Hurom DT Chef - OKAZJE Oceń produkt:

od 1280,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Hurom
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: brązowy, srebrny
  • Prędkość obrotowa: 76 obr/min
  • Ilość prędkości: 5
  • Pojemnik na sok: tak
  • Pojemnik na miąższ: tak

Hurom DT Chef - wielofunkcyjna wyciskarka do soków pokazujemy najnowszy model poziomej wyciskarki do soków Hurom DT, która eksponuje się wyszukanym stylem i kolorem retro. Oryginalny design, a także bogactwo możliwości przyczyniły się do wyróżnienia modelu Hurom DT godłem "Konsumencki Lider Jakości 2015 - Debiut Roku" wspaniała wyciskarka do soków Hurom DT to nadzwyczajne urządzenie do wyciskania soków zielonych, zwłaszcza z trawy pszenicznejsprawdzi się w dodatku przy wyciskaniu twardych jak i miękkich warzyw i owoców.

Wszystko to dzięki zatyczce z 5-stopniową regulacją siły wyciskania, która ponadto umożliwia uzyskanie soku o rozmaitej gęstości i przejrzystości. Wyciskarka do soków Hurom DT Chef działa na zasadzie wolnoobrotowej z szybkością wyłącznie 76 obr./min., pozbawiona jest metalowych ostrzy, dzięki temu minimalizuje proces utleniania i utraty wartościowych części odżywczych.

Wyciskany za jej pomocą sok choćby po 48 godzinach przechowywania w zimnym miejscu zachowuje wartości odżywcze i smak warzyw i owoców. Wyciskarka do soków zachowuje maksymalną ilość witamin, enzymów i minerałów dzięki wolnoobrotowej technice kruszenia, miażdżenia i wyciskania.

Pozwala to na wydobycie maksimum substancji odżywczych z warzyw i owoców. Książka z interesującymi przepisami w komplecie. Nietrudny montaż i czyszczenie Wyciskarka do soków Hurom DT Chef dzięki przeźroczystej tubie, otwórze wsadowym i pokrywie możemy obserwować cały proces wyciskania, od momentu wrzucenia produktów do uzyskania gotowego soku.

Nowością jest też innowacyjny sposób mocowania składników wyciskających z korpusem wyciskarki do soków. W konwencjonalnych wyciskarkach poziomych elementy te mocowane są przy pomocy obrotowego pierścienia, co niejednokrotnie powodowało problemy, zwłaszcza przy demontażu.

W wyciskarce do soków Hurom DT wykorzystano mocowanie "jednym przyciskiem" co stanowczo poprawia ergonomię pracy. Aby zdemontować urządzenie wystarczy wcisnąć przycisk i przekręcić tubę. Nie tylko wyciskarka Hurom DT to wyciskarka do soków 4 w 1, które dzięki dodatkowym akcesoriom proponuje takie funkcje jak: wyciskanie soków (soki z warzyw i owoców, masło orzechowe, mleczko migdałowe, sojowe i kokosowe) ugniatanie (ciasta, desery, lody, sorbety) mielenie (soja, mak, ser, przyprawy, zioła) formowanie makaronów (w zestawie 4 końcówki do makaronów rozmaitej grubości) Wszystkie akcesoria dodatkowe załączone są w ergonomicznym i wysmakowanym pudełku.

Wielofunkcyjna wyciskarka do soków Hurom DT Chef to wysoka jakość wykonania, najlepsze materiały, gwarancja 10 lat na silnik / 2 lata na części. Wycsiakarka do soków Hurom DT Chef - zawartość zestawu: Korpus z silnikiem Komora Wałek ślimakowy wyprodukowany z Ultemu 2 sita (z otworami i pełne) Zatyczka Zatyczka z regulacją Osłona wylotu pulpy Nasadki do makaronów wraz z ergonomicznym pojemnikiem na akcesoria - do grubych makaronów - do cienkich makaronów - do płaskich makaronów - do makaronów okrągłych Szczoteczka do czyszczenia Popychacz Pojemnik na sok Pojemnik na pulpę

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki