Angel 8500 - OKAZJE Oceń produkt:

od 4290,00 PLN

oszczędzasz do 38%

  • Producent: Angel
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 86 obr/min
mocne strony

łatwa w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali nierdzewnej

Cała kompozycja ze stali rdzoodpornej

Niska szybkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieprzerwane wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

spory wybór możliwości wyciskania

automatyczny sensor przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

dane technologiczne

pokazujemy pośredni model legendarnej marki Angel. Model 8500S to esencja świetnej wyciskarki, której producentem jest koreańska marka Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat kreuje i projektuje najkorzystniejsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Najnowszy model wyciskarki z całości pozostał stworzony ze stali rdzoodpornej o symbolu SUS-316, która jest jeszcze lepszej jakości w kontraście do poprzednich modeli czyli Angel 5500 oraz Angel 7500 i charakteryzuje się składem chromowo-niklowym. W tą stal zostały wyposażone: sito, pokrywa sita, a także ślimaki.

Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej cechy wchodzenia w reakcje chemiczne z najróżniejszymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, iż ta stal jest zupełnie obojętna, w trakcie normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz atrakcyjnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie niezwykle oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego na pewno żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej specyficznej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra staranne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: surowiec zostaje w pierwszej części ślimaków bardzo dokładnie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony bezkompromisowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod obszernym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze finezyjnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu oraz zachowaniu największej ilości części odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technice nasz sok ponadto nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za precyzyjność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemyminimalistyczniec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyposażona w kilka atrakcyjnych rozwiązań technicznych jak np. Specjalny sensor, zapobiegający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co ponadto jest nowoczesnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest samoczynny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Marka zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i intuicyjny. Nie tylko składanie na tym zyskało,w dodatku dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma potrzeby wykorzystywania małych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najlepszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wykonane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak również działa. Nie bez przyczyny została okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze parametry wyciskarki Angel 7500 prosta w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To ewidentnie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie wykorzystywana. Angel 7500 o wyjątkowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest nietrudna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są produkowane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali rdzoodpornej jest przystępny do utrzymania w czystości.

Niska prędkość obrotowa

86 obrotów na minutę to świetna prędkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza nieduże utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spośród wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a użytkowana metoda nie wymaga wysokiej prędkości, by uzyskać gotowy towar. A w dodatku dostajemy lepszy sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

nieprzeciętne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Wielka siła zgniotu pozwala momentalnie i łatwo wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc albo warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo tworząc suchszą pulpę i w wyniku czego – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma potrzeby przerywać cyklu wyciskania, by zmienić sitka na optymalne do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma potrzeby wykorzystywania innych. Nie wymaga dopasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik za każdym razem gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów pozwala na nieprzerwane wyciskanie bez zapotrzebowania wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

szeroki wybór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszystkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Urządzenie broniące przed przegrzaniem oraz zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Automatyczny termostat silnika zapobiega jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: automatyczny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, powodują iż urządzenie jest idealnie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być z łatwością zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując nad wyraz suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki