Angel 7500 - OKAZJE Oceń produkt:

od 2870,00 PLN

oszczędzasz do 51%

  • Producent: Angel
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Kolor: biały
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 82 obr/min
zalety

nieskomplikowana w obsłudze i czyszczeniu

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Niska prędkość obrotowa

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

3 stopniowy system podwójnych świdrów

System 3 stopniowych sitek

nieustanne wyciskanie z samoczynnym wyrzucaniem pulpy

Super ciche działanie

spory wybór możliwości wyciskania

automatyczny czujnik przegrzewania i wentylator

Bieg wsteczny

Sucha pulpa

informacje technologiczne

demonstrujemy pośredni model legendarnej producenta Angel. Model 7500 to esencja świetnej wyciskarki, której producentem jest koreańska firma Angel Co., Ltd. Która od ponad 30 lat formuje i projektuje najlepsze urządzenia służące produkcji soków technologią miażdżenia.

Urządzenie z całości zostało wyprodukowane ze stali nierdzewnej o symbolu SUS-304, która charakteryzuje się wysoką niepodatnością na korozję. Kogoś może przestraszyć sam fakt wykorzystania stali, ze względu na jej właściwości wchodzenia w reakcje chemiczne z przeróżnymi substancjami. Nic z tego, marka zadbał o badania, które wykazały, że ta stal jest zupełnie obojętna, podczas normalnej pracy nie niszczy żadnych substancji odżywczych takich jak witaminy, enzymy itp. Prócz spektakularnego, stalowego wyglądu mamy urządzenie szczególnie oporne na uszkodzenia mechaniczne, obok którego z całą pewnością żaden znajomy nie przejdzie obojętnie.

Kolejną cechą tej oryginalnej maszyny jest trzystopniowy system wyciskania soku, który został osiągnięty poprzez zastrzeżone dwa ultra dokładne ślimaki wraz z sitem:
Etap 1: bezkompromisowiec zostaje w pierwszej części ślimaków wyjątkowo starannie zmiażdżony, żeby dalsza część wyciskania była jak najdokładniejsza.
Etap 2: wstępnie rozdrobniony surowiec przechodzi poprzez moduł miażdżący, gdzie pod obfitym ciśnieniem zostaje "przeciśnięty"
Etap 3: na końcu jeszcze delikatnie mokre części miażdżonych roślin zostają dociskane poprzez ślimaki do sita to wszystko w połączeniu ze 150W silnikiem i jego 82 obr/min daje 100% soku wyciśniętego przy zachowaniu najniższego odpadu i zachowaniu największej ilości składników odżywczych. Sok nigdy się nie napowietrza jak to ma miejsce w sokowirówkach pracujących na poziomie kilkunastu tysięcy obrotów. Dzięki niskoobrotowej technologii nasz sok też nigdy nie nagrzeje się do poziomu krytycznego, gdzie traci się większość wartości odżywczych. Za skrupulatność wyciskania jest odpowiedzialny silnik, który dzięki przekładniom osiąga 3 konie mechaniczne. Dzięki czemu wiemysurowiec będzie suchy jak w żadnej innej wyciskarce dwuślimakowej.

Wyciskarka Angel 7500 pozostała wyekwipowana w kilka atrakcyjnych rozwiązań technologicznych jak np. Specjalny czujka, uniemożliwiający przegrzaniu się silnika, tym samym całkowitego unieruchomienia wyciskarki. Silnik jest chłodzony wentylatorem, co na dodatek jest progresywnym rozwiązaniem, które wydłuża żywotność silnika. Nowym rozwiązaniem w porównaniu do modelu 5500 jest automatyczny bieg wsteczny, który uruchamia się w chwili "przeładowania" modułu miażdżenia.

Wyciskarka Angel 7500 to piękno w prostocie. Firma zadbał o to, aby montaż części urządzenia był prosty i instynktowny. Nie tylko składanie na tym zyskało,również dbanie o czystość części po skończonym wyciskaniu. Nie ma zapotrzebowania używania drobnych szczoteczek do usuwania wyciśniętych części roślin. Wszystko myje się pod wodą prawie samo.

Reasumując... Angel 7500 wg nas jest to jedna z najkorzystniejszych wyciskarek jakie można kupić. Jest to urządzenie, które zostało wytwarzane do robienia soków na poziomie nieosiągalnym dla innych. Tak także działa. Nie bez przyczyny pozostała okrzyknięta Rolls Royc'em w świecie wyciskarek. Serdecznie polecamy wyciskarkę do soku Angel 7500.

Najważniejsze atrybuty wyciskarki Angel 7500 przystępna w obsłudze i czyszczeniu

Jeśli wyciskanie soku sprawia bałagan, nie będziesz tego robić. To bezspornie najważniejszy wymóg, bo im łatwiej obsługiwać i czyścić wyciskarkę soków, tym częściej będzie użytkowana. Angel 7500 o unikatowej konstrukcji i niezwykłej sile wyciskania jest przystępna w obsłudze i czyszczeniu. Inteligentny zacisk z przodu i trzystopniowe rozkładanie czyni z niej najbardziej przychylną użytkownikowi sokowirówkę w swojej klasie.

Antybakteryjne, podwójne świdry ze stali rdzoodpornej

Podwójne świdry są wykonane z rdzoodpornej stali najwyższej jakości.

Cała kompozycja ze stali nierdzewnej

Żaden plastik, nylon, ani inne tworzywa sztuczne nie wejdą w kontakt z twoim jedzeniem! Najnowocześniejszy design ze stali nierdzewnej jest nieskomplikowany do utrzymania w czystości.

Niska prędkość obrotowa

86 obrotów na minutę to doskonała szybkość do przyrządzenia najwyższej jakości soków. Mniejsza prędkość oznacza nieduże utlenienie i temperaturę, co utrzymuje enzymy nietknięte. Angel 7500 ma najwolniejsze obroty spomiędzy wyciskarek soków dwu wirnikowych na rynku, a wykorzystywana metoda nie wymaga wysokiej szybkości, żeby uzyskać gotowy artykuł. A na dodatek dostajemy ulepszony sok i prawie suchą pulpę!

Mielenie o mocy 3 koni mechanicznych

świetne, podwójne świdry z rdzoodpornej chirurgicznej stali mielą z siłą 3 koni mechanicznych, co pozwala siekać twarde tkanki roślinne i wyzwala z nich ukryte wartości odżywcze. Obszerna siła zgniotu pozwala momentalnie i z łatwością wycisnąć sok z twardych, włóknistych owoców i warzyw. Będą Państwo radować się ciemniejszym, bogatszym kolorem soku i słodszym pełniejszym smakiem.

3 stopniowy system podwójnych świdrów

Stopień pierwszy stosuje skoncentrowany nacisk na owoc lub warzywo. Stopień drugi mieli i przeciera owoc lub warzywo stwarzając suchszą pulpę i w konsekwencji – więcej soku. Na zdjęciu dla porównania wałki wyciskarki Green Power i Angel.

System 3-stopniowych sitek

System 3-stopniowych sitek filtruje i maksymalizuje wynik wyciskania, dając 3 razy więcej soku niżeli inne wyciskarki. Prostota: W Angeli 7500 nie ma zapotrzebowania przerywać cyklu wyciskania, żeby zmienić sitka na odpowiednie do innego produktu. Pojedyncze sitko 3-stopniowe stosuje się do owoców i warzyw, nie ma zapotrzebowania wykorzystywania innych. Nie wymaga dopasowania do rodzaju pulpy: Wysokowydajny silnik zawsze gwarantuje maksymalną siłę zgniotu i daje najwyższej jakości sok.

nieustanne wyciskanie z automatycznym wyrzucaniem pulpy

System podwójnych świdrów pozwala na nieustanne wyciskanie bez potrzeby wyłączania urządzenia w celu usunięcia pulpy. Pozostałości gromadzą się na końcu sokowirówki kiedy cały sok zostaje wyciśnięty.

Super ciche działanie

Silnik z unikatowym systemem chłodzenia jest mniej obciążony, wydziela mniej ciepła, i jest bardziej wytrzymały.

duży wybór możliwości wyciskania

Wyciskarka Angel 7500 wyciśnie sok prawie ze wszelkiego, od marchewek i jabłek do kiełków pszenicy do igieł sosny. Wszechstronność: Poza tym można na niej przyrządzić pyszne mleko sojowe, tofu, pasztet, jedzenie dla niemowląt, mrożony sorbet owocowy, a choćby masło orzechowe!

samoczynny sensor przegrzewania i wentylator

Urządzenie chroniące przed przegrzaniem, a także zapobiegający zapchaniu samoczynny bieg wsteczny gwarantują bezpieczną obsługę i spokojną głowę. Samoczynny termostat silnika uniemożliwia jego przegrzaniu w dodatku super cichy wentylator uniemożliwia przegrzaniu silnika. Sześć maszyn zabezpieczających: samoczynny czujnik ciepła, dodatkowy włącznik wahaczowy, wewnętrzna osłona wirnika, wzmocnienie panela włącznika, podwójna osłona silnika i głównego urządzenia, osłona sitka, wywołują iż urządzenie jest wyśmienicie zabezpieczone.

Bieg wsteczny

Blokady spowodowane przeładowaniem albo zapchaniem mogą być prosto zlikwidowane przyciskiem 'bieg wsteczny'.

Sucha pulpa

Najwyższa precyzja 2-stopniowego system podwójnych świdrów wraz z wysokowydajnym silnikiem dają najkorzystniejsze osiągalne rezultaty w wyciskaniu soku. Sprawdźą Państwo różnicę porównując niezwykle suchą pulpę z pulpą z innych wyciskarek.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki