Angel 5500 - OKAZJE Oceń produkt:

od 235,00 PLN

oszczędzasz do 96%

  • Producent: Angel
  • Kategoria: Wyciskarki
  • Moc: 150 W
  • Prędkość obrotowa: 82 obr/min


Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer 5500
innowacyjna wyciskarka z wolnoobrotowym działaniem, tworzona ze stali nierdzewnej. Wyrób ten już ponad 25 lat jest obecny na rynku i jest światowym liderem w kategorii wyciskarek ślimakowych.

Dlaczego tak jest? najczęściej, firma od 25 lat ciągle pracuje nad udoskonaleniem swoich maszyn, dlatego stały się one jednymi z najkorzystniejszych na świecie. Angel Juicer wnosi swój rutynowy wkład w rozwój dziedzin dotyczących zdrowego stylu życia. Jest cennym urządzeniem zezwalającym dbać o zdrowie fizyczne i równowagę psychiczną.

Wyciskarka dwuślimakowa Angel Juicer nieprzeciętnie wyciska prawie każdy rodzaj surowca, od marchwi i jabłka aż po młode zboże albo szpinak. Z dodatkowymi akcesoriami nietrzeba ograniczać się wyłącznie do tradycyjnego wyciskania, gdyż za jego pomocą można też przygotować mleko sojowe, pyszne tofu, masło orzechowe i sorbety owocowe. Wyciskarka Angel Juicer może tłoczyć namoczone zboża i nasiona do "seed juice" (nasiona muszą być moczone w wodzie dłużej niżeli 6 godzin, a następnie należy zastosować niedużego sita i mniejszą ilość nasion włożyć do otworu wsadowego. Dla ulepszonej konsystencji, można dodać niewielką ilość wody). Jest to postępowe urządzenie, które w całości produkowane jest ze stali nierdzewnej, wykorzystujące zmodyfikowaną technikę Twin Gear wytwarzając nadzwyczajną całość. Dzięki wolnoobrotowej technice (tylko 82 obrotów/minutę) i zaimplementowaniu tworzyw o wysokiej jakości, w soku pozostaje maksimum enzymów i komponentów odżywczych. Prasa do owoców Angel Juicer wyśmienicie pasuje do przetwarzania młodego zboża, warzyw liściastych, kiełków i ziół.

Angel Juicer jest absolutnie nieszablonową wyciskarką – łączy dwuślimakową wyciskarkę z jednoślimakową (a więc łączy w sobie wysoką wydajność i uniwersalność pras ślimakowych). Oba wały, obracają się w przeciwnych kierunkach, w końcowej fazie dochodzą do oddzielnych komór, gdzie zachowują się jak konwencjonalne ślimaki. Natomiast długie sito ze stali rdzoodpornej zapewnia,minimalistycznce są stale wyciskane w całym procesie.

Wyciskarka Angel Juicer składa się wyłącznie z czterech głównych części, zatem jej montaż i demontaż jest prosty.

Jeśli myślisz, że używając wolnoobrotowej wyciskarki tracisz cenny czas, to jest wręcz odwrotnie. Jakościowe soki owocowe i warzywne mają dobry wpływ na twój organizm, który jest zregenerowany i wydłuża swoją żywotność, a tym samym faktycznie oszczędza czas. Żeby to osiągnąć starczy poświęcić kilkadziesiąt minut w celu produkcji pysznych koktajli i 100% świeżego soku

Różnica pomiędzy modelami 7500 i 5500 polega na zaimplementowaniu w automatycznego wstecznego biegu w modelu 7500 (model 5500 nie ma automatycznego wstecznego biegu). W sytuacji przeładowania wyciskarki inteligentny detektor uruchamia wsteczny bieg. Takie rozwiązanie zmniejsza ciśnienie w głównej części (sito) i tym zabezpiecza sito przed uszkodzeniem.

Należy pamiętać,w przypadku wyciskania jabłek w jednoślimakowych albo dwuślimakowych urządzeniach, używać tylko najlepszych twardych jabłek. W przeciwnym razie, gdy jabłka są miękkie, powstaje w trakcie przetwarzania gęsty sok, który mieści więcej błonnika (w niektórych przypadkach wynikiem jest puree jabłkowe).

Najlepiej wyciska: warzywa korzeniowe, jabłka, ananasy, winogrona, zioła, warzywa liściaste...

Do wyciskarki dajemy gratis szklany dzban na sok o objętości 1 litra i 100 stronicową książka "Przepisy na sok …".

NASA RADA:

Gruszkówe kiwi
Ten zielony sok jest pełen pierwiastków niepokaźnych i powinien przyczynić się do stabilizacji wahań hormonalnych.

składniki:
2 kiwi, 2 gruszki

Sposób przygotowania:
obierz kiwi i wyciśnij je, z gruszki wytnij gniazdka nasienne, pokrój i wyciśnij. Sok zmieszaj w wysokiej szklance i ozbób plasterkiem kiwi.

Chudnięcie dzięki sokom owocowym

Świeże owoce zawierają dużo błonnika, który wspiera aktywność jelit. Dlatego eksperci radzą spożywać świeże owoce. Dzięki sokom owocowym substancje odżywcze z owoców są szybciej przetwarzane w przewodzie pokarmowym. W ten sposób uzyskujesz niezbędne witaminy i minerały. Najlepiej zrobisz, jeśli przygotujesz świeży sok w domu. Kupując gotowe soki, upewnij się, że nie zawierają one zapachów, barwników albo rafinowanego cukru.

VIDEO: Test dwuślimakowej wyciskarki Angel Juicer 5500

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Wyciskarki